Prezenty z księgarni Dzień Matki

Zastanawiasz się jaki Prezent na dzień mamy (www.taniaksiazka.pl) wybrać? Jeżeli Twoja mama lubi czytać, z pewnością wybierzesz cos dla siebie spośród naszych książkowych propozycji. Mamy głowę pełną pomysłów, a w tym artykule przedstawimy nasze 3 propozycję: „Przed sklepem jubilera”, „Naturalna pani domu” oraz „Jestem od poczęcia”. Każda z tych książek może być idealna jako prezent.

Karol Wojtyła – książka, którą możesz zadedykować mamie

„Przed sklepem jubilera” Karola Wojtyły to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy lubią głębokie lektury. Jest to propozycja dialogowana, dlatego też szybko się ją czyta. Rodzinna tematyka jest bliska sercu każdej mamy, więc świetnie nadaje się jako prezent z okazji jej święta. Akcja książki koncentruje się wokół różnych zdarzeń związanych z życiem głównych bohaterów, ale głównym tematem jest tu relacja małżeńska, jej waga oraz wielka wartość.

Naturalne porady dla kobiet dbających o dom: pomysł na prezent

Karyn Siegel-Maier napisała „Naturalną panią domu” dla wszystkich kobiet, które myślą o domu w sposób praktyczny i ekonomiczny, ale jednocześnie są miłośniczkami ekologii. Jeżeli te wartością są również bliskie dla Twojej mamy, pomyśl o tym, aby podarować jej tę książkę. W środku można znaleźć wiele praktycznych porad oraz przepisów na różnego rodzaju środki czyszczące, dzięki którym kupowanie chemii w sklepie nie będzie konieczne. Karyn Siegel-Maier doradza jak skutecznie i tanio pozbyć się plam, zadbać o kuchnię, łazienkę i jednocześnie przy okazji wypełnić dom wspaniałym zapachem.

„Jestem od poczęcia” – w podziękowaniu za życie

Ciekawą propozycją jest również książka prof. Włodzimierza Fijałkowskiego „Jestem od poczęcia: pamiętnik dziecka w pierwszej fazie życia”. Ta lektura ma postać pamiętnika dziecka, które rozwija się w łonie kobiety, dlatego też będzie idealnym sposobem na podziękowanie mamie za życie. Taki prezent może wzruszyć, ponieważ lektura została wyposażona w zdjęcia ultrasonograficzne. Lektura ukazuje piękno cudu ludzkiego życia oraz jego prawdziwą niezwykłość.