Podarunek dla mamy książki

Czy prezent na dzień mamy z księgarni może być trafiony? Propozycje z tego artykułu świadczą o tym, że jak najbardziej tak. Dzisiaj proponujemy Wam lektury idealne dla mam – „Urzekająca” pomaga kobietom w odnalezieniu swojej tożsamości, „Szusta rano” może rozbawić, a książka o błogosławieństwach – wzbudzić wdzięczność i spokój.

„Urzekająca” – taka jest Twoja mama

John Eldredge oraz Stasi Eldredge napisali wspólnie książkę pt. „Urzekająca. Tajemnice kobiecej duszy”. Ta lektura może być prawdziwie inspirująca dla kobiet – również dla Twojej mamy. Będzie to prezent, w którym zaakceptujesz to, jaka ona jest, a nawet więcej – pozwolisz jej poznać samą siebie i poczuć się prawdziwie szczęśliwą. Czy kobiety muszą okazywać wciąż swoją nadopiekuńczość, wikłać się w urojone kompleksy lub namiętnie oglądać seriale? Oczywiście, że nie. „Urzekająca. Tajemnice kobiecej duszy” pozwoli Twojej mamie odkryć nową drogę, dzięki której może poczuć się spełniona.

Słowo o słowach dla kobiet i nie tylko

„Błogosławieństwo ma moc. Czyli o sile twojego słowa” to książka, w której o. Adam Szustak OP oraz Karol Sobczyk pokazują jak bardzo ważne jest to, co mówimy. W czasach gdy wiele osób przeklina i kaleczy język polski brzydkimi słowami może wydawać się, że błogosławienie jest trudne, ale… nic bardziej mylnego. Ta lektura jest bardzo pomocna i może naprawdę otworzyć oczy na siłę błogosławieństwa, którego owocami są spokój, bezpieczeństwo, wdzięczność i ukojenie. Czyż nie chcesz tego wszystkiego dla swojej mamy?

„Szusta rano”: książkowa motywacja do wstawania

Popularny na YouTube cykl filmików zatytułowanych „Szusta rano” i emitowanych na oficjalnym profilu Langusty na Palmie doczekał się wersji książkowej. Nawet jeżeli Twoja mama nie ma zbyt wiele wspólnego z Internetem oraz Youtuberami, ta lektura może być dla niej naprawdę inspirująca. Przeczytanie części na dany dzień zajmuje tylko chwilę, a naprawdę może poprawić humor oraz zwrócić uwagę na rzeczy, których normalnie nikt by nie zauważył. Czasami warto oderwać się na chwilę i zastanowić nad tym, co ważne. Adam Szustak OP, autor „Szustej rano” w ciekawy i bardzo lekki sposób przedstawia różne prawdy o życiu.